AKTUALITY

2018.03.14

Klientske centrum v Košiciach bude zatvorené

Vážení klienti, v piatok 16.3.2018 bude naše Klientske centrum v Košiciach od 13:00 z technických príčin zatvorené. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 02/ 208 54 208 alebo mailom na info@groupama.sk

2018.02.07

Polovica šoférov má zhoršený zrak. Niektorí by za volant nemali sadať vôbec

Takmer polovica všetkých šoférov jazdí so zhoršeným zrakom. Potvrdila to kampaň u našich českých susedov s názvom Bezpečne za volantom – starostlivosť o zrak.

Ďalej k aktualitám

NOVINKA

Služba Pick Up service
Potrebujete opraviť alebo vymeniť čelné sklo?Ak máte u nás platné havarijné poistenie, vybavíme to za vás - rýchlo a bezplatne. 

Bezpečný domov - poistenie nehnuteľností a domácností!Sú veci, ktoré sa počas života snažíte zaobstarať podľa svojich predstáv: rodinný dom, byt, chatu alebo zariadenie domácnosti. Stačí však jedna nečakaná a nepríjemná udalosť, ako napríklad požiar alebo vykradnutie bytu, a celé snaženie sa zdá byť márne. V takýchto situáciách Vám pomôže zmierniť a napraviť následky škôd na majetku dobre vybrané poistenie.

Cestovné poistenie - poistenie na cestovanie a dovolenku!Ako vyzerá ideálne cestovanie? Bezpečná a bezproblémová cesta aj pobyt počas dovolenky, či služobnej cesty. Krásna príroda, dobré jedlá v kombinácii s oddychom a radosťou v kruhu svojich blízkych. Vychutnáte si jednoducho každý okamih. 
A ak by aj niekedy nastali nečakané situácie, je tu naše cestovné poistenie. Nech sa Vám v zahraničí stane čokoľvek, my Vám pomôžeme. 

Služby

  • CALL CENTRUM 02/ 208 54 208
  • NAPÍŠTE NÁM: info@groupama.sk
  • PREDAJNÉ MIESTA
  • STAV ŠKODOVEJ UDALOSTI

KALKULAČKAONLINE POISTENIE - RÝCHLO A JEDNODUCHO

Vyberte si z ponuky našich poistení a zabezpečte seba i svojich blízkych z pohodlia Vášho domova. 

ONLINE KALKULAČKA

Groupama po celom svete

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu.