AKTUALITY

2018.04.19

Nedostupnosť služieb pre plánovanú údržbu

Vážení klienti, pre plánovanú údržbu môže dôjsť v piatok, 20.4.2018 v čase medzi 21:00 a 22:00 k niekoľkominútovým výpadkom našich online služieb na webe groupama.sk. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

2018.02.07

Polovica šoférov má zhoršený zrak. Niektorí by za volant nemali sadať vôbec

Takmer polovica všetkých šoférov jazdí so zhoršeným zrakom. Potvrdila to kampaň u našich českých susedov s názvom Bezpečne za volantom – starostlivosť o zrak.

Ďalej k aktualitám

NOVINKA

Služba Pick Up service
Potrebujete opraviť alebo vymeniť čelné sklo?Ak máte u nás platné havarijné poistenie, vybavíme to za vás - rýchlo a bezplatne. 

Bezpečný domov - poistenie nehnuteľností a domácností!Sú veci, ktoré sa počas života snažíte zaobstarať podľa svojich predstáv: rodinný dom, byt, chatu alebo zariadenie domácnosti. Stačí však jedna nečakaná a nepríjemná udalosť, ako napríklad požiar alebo vykradnutie bytu, a celé snaženie sa zdá byť márne. V takýchto situáciách Vám pomôže zmierniť a napraviť následky škôd na majetku dobre vybrané poistenie.

Cestovné poistenie - poistenie na cestovanie a dovolenku!Ako vyzerá ideálne cestovanie? Bezpečná a bezproblémová cesta aj pobyt počas dovolenky, či služobnej cesty. Krásna príroda, dobré jedlá v kombinácii s oddychom a radosťou v kruhu svojich blízkych. Vychutnáte si jednoducho každý okamih. 
A ak by aj niekedy nastali nečakané situácie, je tu naše cestovné poistenie. Nech sa Vám v zahraničí stane čokoľvek, my Vám pomôžeme. 

Služby

  • CALL CENTRUM 02/ 208 54 208
  • NAPÍŠTE NÁM: info@groupama.sk
  • PREDAJNÉ MIESTA
  • STAV ŠKODOVEJ UDALOSTI

KALKULAČKAONLINE POISTENIE - RÝCHLO A JEDNODUCHO

Vyberte si z ponuky našich poistení a zabezpečte seba i svojich blízkych z pohodlia Vášho domova. 

ONLINE KALKULAČKA

Groupama po celom svete

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu.